Akademia Efektywnej Rekrutacji

Miejsce szkolenia: Warszawa Termin szkolenia: 2022/04/25

Akademia Efektywnej Rekrutacji to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest szerzenie dobrych praktyk, przedstawienie najnowszych trendów oraz najskuteczniejszych rozwiązań rekrutacyjnych. To także okazja do wyjątkowego spotkania z praktykami i autorytetami tworzącymi polski rynek HR.

ORGANIZATOR: Grupa Twoja Kariera (właściciel marki Scholaris Club)

 

PROGRAM KONFERENCJI 

9:00 – 9:15 Rozpoczęcie Anna Gadomska/ Grupa Twoja Kariera 

 

9:15- 10:15

Budowanie strategii HR  

Karina Popieluch

Pomysłodawca i kierownik pierwszych w Polsce studiów podyplomowych HR Business Partner i Senior HR Business Partner, wykładowca na studiach MBA oraz studiach podyplomowych z obszaru HR, Członek Executive Education Advisory Board wspierającej działania Koźmiński Business School oraz Partner Merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego. Członek rady merytorycznej czasopisma branżowego HR Business Partner. Autorka książki HR Business Partner – rola, filary, perspektywy oraz wielu publikacji, a także uznany prelegent na konferencjach branżowych.

💡Jaką wartość niesie za sobą jasno określona strategia HR?

💡W jaki sposób zbudować klarowną strategię HR?

💡Jaką rolę w procesie budowania strategii odgrywa HR?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz podczas tej prelekcji. Poznasz także najlepsze praktyki w zakresie projektowania strategii dla działów HR oraz nowoczesne modele budowania strategii HR umożliwiające wypracowanie oraz wdrożenie najlepszych praktyk wewnątrz organizacji.

  • Organizacja w ujęciu systemowym
  • Modele budowania strategii HR
  • Obszary kierunków strategicznych dla Strategii HR
  • Analiza oraz sposoby określania tożsamości, roli i  funkcji HR
  • Budowanie Employee Value Proposition jako niezbędny element strategii HR
  • Etapy wdrażania strategii HR

 

10:20 – 11:20

Jak robić Employer Branding w 2022 roku? Zwinnie! 
Czyli kilka inspiracji z EB-owego podwórka

Olga Żółkiewicz

Konsultantka w obszarach Employer Branding, Employee & Candidate Experience i komunikacji wewnętrznej. Od zawsze związana z firmami technologicznymi, stworzyła struktury EB w największej polskiej firmie IT. Trenerka, szkoli z zakresu Employer Branding, Personal Branding oraz Candidate & Employee Experience. Z wykształcenia psycholog oraz Employer Brandingowiec z certyfikatem AgilePM oraz ICP-AHR, a także certyfikowana facylitatorka. Employer Branding Manager w 7N. Współautorka książki „Bądź Agile. Zwinnie o HR i Employer Brandingu”. Na co dzień aktywna na instagramie (how2hr).

💡Co składa się na New Normal w Employer Brandingu?

💡Na co stawiać w swoich działaniach?

💡Które działy powinny być szczególnie zaangażowane w działania EB w 2022 roku?

💡Jak wprowadzić zwinność do swojej pracy, aby… było nam łatwiej?

 

11:20-11:50 Przerwa kawowa

 

11:50-12:50 

Wyzwania pracy zdalnej i hybrydowej – jak oceniać potencjał liderski do zarządzania w świecie VUCA? 

Dr Anna Syrek-Kosowska

Psycholog biznesu od ponad  20 lat współtworzący sukcesy liderów, pracowników, zespołów, firm polskich i międzynarodowych koncernów jako Ekspert w zakresie  oceny i rozwoju potencjału liderskiego w procesach Zarządzania Talentami. Manager projektów HRD, Konsultant oraz Szkoleniowiec.Executive Coach, Superwizor Coachingu – pierwsza Polka akredytowana przez Coaching Supervision Academy (UK) (acc. EMCC, ICF app.), Honorowy  VP The International Society for Coaching Psychology.

Współtwórca, Dyrektor merytoryczny i Superwizor Akademii Profesjonalnego Coachingu oraz  Business Development (Akademia WSB). Wykładowca programów Executive MBA  i prelegent wielu uczelni wyższych polskich i zagranicznych m.in. City University (UK),   Akademii WSB, Akademii L. Koźmińskiego,  Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Ekspert z zakresu psychologii w mediach m.in.: Forbes, Puls Biznesu, TVN24, Polskie Radio, Coaching, Twój Biznes, onet.pl. Partner Zarządzający ASK Expert (Bioss International Network).

💡Kluczowe  wyzwania liderów w obliczu zmian, niepewności, złożoności i niejednoznaczności współczesnego biznesu

💡Wyzwania pracy zdalnej i hybrydowej i ich wpływ na zarządzanie zespołami

💡Wybrane narzędzia oceny potencjału liderskiego  w procesach rekrutacji liderów i ich zastosowanie w odpowiedzi na aktualne wyzwania – praktyczne wskazówki

 

13:00-13:30

Trendy świata HR Tech

Jacek Krajewski

 Z branżą HR i nowych technologii związany jest już od ponad 15 lat. Aktualnie pełni rolę HR Tech Advisor & Product Expert w Elevato.
Autor newslettera i twórca społeczności dedykowanej branży HR, w którym dzieli się wartościowymi treściami oraz informacjami o najbliższych wydarzeniach. Prywatnie fan Juventusu Turyn oraz tata Basi, Stasia i Zosi.

 💡Gdzie szczególnie powinniśmy posiłkować się technologią i automatyzować proste zadania (dzięki czemu uwolnimy czas na pracę koncepcyjną i budowanie relacji z ludźmi).

💡Rekomendacje (ciekawych osób, społeczności, wydarzeń itp.) dzięki którym HR-owcy będą potrafili się odnaleźć w świecie dynamicznych zmian i będą rozwijali kompetencje przyszłości.

 

13:30-14:15 Lunch

 

14:15 – 15:15

5 błędów, które sprawiają, że kandydaci mają Twojej firmy dość

Maja Gojtowska

Maja Gojtowska wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Od ponad 13 lat doradza i wspiera firmy w zakresie budowy wizerunku i komunikacji. Jest certyfikowanym moderatorem Design Thinking. Specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej i działaniach wizerunkowych z obszaru HR i employer brandingu. Współtworzyła i zrealizowała kilkanaście kampanii z zakresu komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej i employer brandingowej. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty strategiczne dla firm. Jest autorką popularnego bloga http://gojtowska.com. We wrześniu 2019 roku ukazała się jej książka „Candidate experience. Jeszcze kandydat czy już klient?”. W 2022 roku została laureatką rankingu “25 mistrzyń Linkedin” opracowanego przez Forbes Women.

💡Budowa doświadczeń kandydatów w procesach rekrutacyjnych to dziś jeden z kluczowych obszarów, które pozwalają pracodawcom uzyskać przewagę konkurencyjną. Wiele firm jednak wciąż popełnia podstawowe błędy zniechęcając kandydatów do aplikowania i angażowania się w kolejne rekrutacje.
 
💡Jak to zmienić? Podczas wystąpienia postaramy się umówić największe błędy popełniane przez pracodawców w kontekście budowy relacji z kandydatami.
 
 
15:15 – 15:45
Nie wystarczy rekrutować, talenty trzeba jeszcze utrzymać!

Jarek Jarzębowski

Twórca inicjatywy i Podcastu HR espresso. Aktualnie pełni rolę People&Culture Lead w nexocode, gdzie odpowiada za obszary rekrutacji, Employer Brandingu i kultury organizacyjnej. Prywatnie mocno zaangażowany w promowanie efektywnego biznesowo HR oraz przekazywanie dobrych praktyk w środowisku. Jest autorem kursu HR intro, trenerem, konsultantem i prelegentem najwiekszych konferencji technologicznych i HR w Polsce.
 
💡Firmy walczą zaciekle o najlepszych pracowników. Doświadczeni rekruterzy są bardzo poszukiwani, a ich praca sowicie wynagradzana. Coraz głośniej mówi się też o budowaniu wizerunku pracodawcy, co ma pomagać w rekrutacji.
 
💡Samo poszukiwanie talentów i ich rekrutowanie z rynku zewnętrznego nie jest jednak wystarczające. W wielu firmach przypomina to wylewanie wody z dziurawego statku, ponieważ w sytuacji, kiedy nie zadbamy o utrzymanie kluczowych pracowników, o ich komfort pracy, możliwości rozwoju, zaangażowanie i wiele innych aspektów, na tak konkurencyjnym rynku, oni po prostu odejdą.
 
💡Wtedy zaczyna się kolejna walka o następnego doskonałego pracownika, ale ta walka staję trudniejsza z roku na rok, zwłaszcza w branży technologicznej, gdzie brakuje tysięcy wykwalifikowanych pracowników. Właśnie dlatego dzisiaj nie wystarczy rekrutować, talenty trzeba jeszcze (umieć) utrzymać i na tym właśnie będzie skupiało się to wystąpienie.
 
 
15:45 – 16.00 Zakończenie 
 
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
Przygotowaliśmy różne opcje cenowe:
👉 Standard – dla jednego uczestnika przy zakupie po 31 marca – 1250 zł netto + 23% VAT
👉 Grupowa – przy zakupie trzech wejściówek (lub więcej) 15% rabat 
 
WAŻNE! Ilość miejsc ograniczona. 
 
Cena obejmuje udział w konferencji, materiały konferencyjne, przerwę kawową oraz lunch.
Cena nie pokrywa kosztu parkingu. 
 
Zarejestruj się już teraz!
 
Miejsce konferencji: Golden Floor Al. Jerozolimskie 123A, Warszawa,
(nazwa sali konferencyjnej oraz piętro będą podane w mailu, który otrzymacie Państwo na tydzień przed konferencją).
 
 

ZGŁASZAJĄCY/PŁATNIK

uczestnik

Dodaj użytkownika Usuń użytkownika
Skąd dowiedzieli się Państwo o naszych szkoleniach?

Warunki uczestnictwa

Warunki uczestnictwa 

Cena obejmuje koszt udziału w szkoleniu, nie zawiera kosztu zakwaterowania.
Warunkiem udziału w szkoleniu jest przesłanie do firmy Scholaris Club wypełnionej umowy zgłoszenia oraz dokonanie przedpłaty za uczestnictwo w terminie do 3 dni od daty otrzymania faktury proforma (decyduje data wysłania e-maila z fakturą proforma). 
O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. 
Przesłanie formularza zgłoszenia jest jednoznaczne z zawarciem umowy między firmą Scholaris Club, a Państwa firmą, lub uczestnikiem w przypadku zgłoszeń od osób fizycznych i oznacza akceptację warunków uczestnictwa.
Pisemna rezygnacja z uczestnictwa dostarczona na 7 lub więcej dni przed terminem szkolenia nie pociąga za sobą żadnych kosztów. W tym przypadku zgłaszającemu przysługuje zwrot opłaconych kosztów uczestnictwa. Decyduje data wpływu rezygnacji do firmy Scholaris Club.
W przypadku pisemnej rezygnacji na mniej niż 7 dni przed terminem szkolenia Scholaris Club zastrzega sobie prawo do obciążenia zgłaszającego kwotą w wysokości 50% ceny szkolenia.
Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia od dokonania zapłaty za udział w szkoleniu.
Scholaris Club potwierdza realizację szkolenia 5 dni roboczych przed planowanym terminem szkolenia, jak również zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia na 5 dni przed terminem szkolenia.
W przypadku wyczerpania miejsc lub odwołania szkolenia kwota wpłacona na konto Scholaris Club zostanie zwrócona w ciągu 7 dni. 

copyright 2018 - wszelkie prawa zastrzeżone | realizacja: TwojaKariera.net