Aktualności

Oferta dla członków klubu

Korzystając z naszych szkoleń wstępujesz do klubu osób otwartych na rozwój, a dla Twojej firmy przygotowaliśmy specjalną propozycję, której celem jest wsparcie dalszych działań podnoszących umiejętności pracowników. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub my poinformujemy Cię o ofercie w momencie zamówienia pierwszego szkolenia.

Czytaj dalej

pluk

 

 

Szkolenia w języku angielskim

Dbamy o kompleksowe przygotowanie naszej oferty szkoleń, dlatego też, biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój Państwa firm oraz wielokulturowe zespoły, miło nam poinformować, iż szkolenia z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz przywództwa prowadzimy zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

 

Szkolenia językowe dla firm

W ramach Scholaris Club Centrum Szkoleń Językowych proponujemy Państwu kompleksową organizację szkoleń językowych dla pracowników. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz w grupach, a także zajęcia on-line z native speakers. Więcej informacji na naszej stronie

www.scholarisclub.eu

 

I Forum Marketingu Rynku Deweloperskiego – zapraszamy już 18 września do Warszawy!

Hotel DoubleTree by Hilton

Duże zainteresowanie klientów chcących inwestować w nieruchomości, zwłaszcza te na rynku pierwotnym, z drugiej jednak strony zmieniające się oczekiwania i coraz większe wymagania potencjalnych nabywców sprawiają, że dotarcie, zbudowanie dobrej relacji, a w efekcie sfinalizowanie transakcji na dzisiejszym rynku staje się dla firm deweloperskich dużym wyzwaniem. Skuteczne wykorzystanie odpowiednio dobranych narzędzi marketingowych jest  niezwykle cenne w kontakcie z klientem i budowaniu kompleksowego wizerunku firmy, gdzie jakość i profesjonalizm są traktowane priorytetowo.

 

 

Innowacje w przemyśle spożywczym – w poszukiwaniu inspiracji

Współpraca z naszymi klientami z sektora spożywczego zainspirowała nas natomiast do przygotowania cyklu spotkań, podczas których będziemy rozmawiać i przedstawiać nowe możliwości i innowacyjne rozwiązania, które mamy nadzieję zaowocują także nowymi rozwiązaniami w Państwa firmie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKADEMIA SPRZEDAŻY Sztuka przekonywania i sztuka retoryki w rozmowach handlowych

Akademia Sprzedaży

Czytaj dalej

Targi Mieszkań i Nieruchomości – Lublin 2016

Miło nam poinformować, iż jesteśmy partnerem Targów Mieszkań i Nieruchomości. To już VIII edycja tego wydarzenia, które jest doskonałym miejscem spotkań wystawców z branży budowlanej oraz mieszkaniowej. Dni targowe to także pokazy, wykłady, debaty i konkursy. Serdecznie zapraszamy 26 i 27 listopada do Lublina!  

Czytaj dalej

copyright 2018 - wszelkie prawa zastrzeżone | realizacja: TwojaKariera.net